Müügitingimused

1. ÜLDINE

1.1.  Veebipoe Veiby (edaspidi Veebipood) omanik on Veiby OÜ (registrikood 14722613), asukohaga Sõpruse pst 174, Tallinn.

1.2.  Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Veiby OÜ (Müüja)  ja ostu sooritanud isiku (Ostja) vahel tekkivaid õigussuhteid  ostmisel-müümisel Veebipoes.

1.3.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

1.4.  Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

1.5.  Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

 

2. HIND

2.1.  Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.2.  Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

2.3.  Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Seadusest tulenevalt on alates 1. juulist 2019 keelatud tubakatoodete müük e-poodides.

 

4. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

4.1.  Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Veiby OÜ (registrikood 14722613), asukohaga Sõpruse pst 174, Tallinn.

4.2.  Isikuandmete töötlemisel järgitakse Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.

4.3.  Ostjal on õigus pöörduda kaebusega Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole kui ta leiab, et isikuandmete töötlemisel on rikutud tema õigusi. Andmekaitseameti (AKI) kontaktandmed leiab AKI koduleheküljel aadressil www.aki.ee.